Aplikácia Zhiva - Zhiva

Prekonali ste covid, no stále sa necítite dobre? Aplikácia Zhiva pomáha ľuďom s dlhým covidom.

O produkte

Aplikáciu Zhiva sme spustili v júni 2021 ako reakciu na pandémiu Covid-19 a jej dlhodobo pretrvávajúce príznaky u vysokého percenta nakazených (aspoň 1 z 10 nakazených trpí dlhým covidom). Vďaka spolupráci s poisťovňami Union a Dôvera sme aplikáciu ponúkali poistencom týchto poisťovní bezplatne. Užívatelia v Zhive získali informácie o možnej liečbe množstva príznakov, zoznam lekárov, ktorí sa dlhému covidu venujú a tiež jednoduché videocvičenia pre zlepšenie symptómov únavy, dýchavičnosti či úzkosti.

 

Na začiatku používateľ prechádza sériou testov podľa príznakov, ktorými trpí. Pre dlhý covid bolo identifikovaných viac ako 200 rôznych príznakov, od neurologických cez problémy s dychovou sústavou, stratou čuchu, chute a dokonca problémov s pamäťou a sústredením. Výsledky testov používateľovi ukážu, ktorému príznaku sa venovať najskôr.

Počas prevádzky aplikáciu použilo 7575 ľudí. Bola otvorená 23 000x a mala 172 000 zobrazení.

Galéria

Ako to funguje?

Registračná obrazovka

Otestovanie používateľa

Výsledky testov

Domovská obrazovka

Cvičenia

Videocvičenie

Čo nájdete v aplikácii

Pre Zhivu sme natočili inštuktážne videá s jednoduchými dychovými cvičeniami. Pozrite si video, ako správne dýchať alebo kliknite na tlačidlo a pozrite si video sprievodcu o tom, ako funguje aplikácia. Ak vás zaujíma celý videokurz cvičení, kliknite na playlist.

všetky videá

Publicita

Pozrite si informácie o Zhive v médiách.

Napísali o nás v Trende

Videorozhovor o Zhive v denníku Postoj

Informácie pre lekárov aj cez poisťovňu Dôvera

Máte otázky?

Napíšte na info@zhiva.sk a objavte možnosti spolupráce.

poslať e-mail